Please reload

Останні публікації

К сожалению, многие учебники до сих пор внимательно сортируют тексты, чтобы избежать любых непредвиденных сложностей со структурами, которые не были ф...

Грамматика вслед за лексикой или грамматика на основе лексики?

13.08.2018

1/10
Please reload

Популярні 

Скільки коштує Ваш урок

Звісно, що багато хто задається питанням, яку ціну поставити для своїх учнів. Як знайти ту золоту середину, щоб було бажання готуватись до уроку, щоб була можливість розвиватись самому, а тут всі навколо кажуть, що "грошей немає", "дорого" і таке інше. Не слухайте нікого, а тільки себе. Відкрийте будь-який сайт з пошуку роботи, або репетиторську платформу, подивіться розмір зарплати за фахом. Поділіть на кількість годин, що Ви можете/хочете працювати на місяць, включаючи години на підготовку до занять, пошук цікавих матеріалів, відвідування спеціалізованих подій. Не думайте, що всі ті зарплатні в Інтернеті або ті, які говорять Вам колеги, є реальними. Дехто занижує, а дехто завищує цифри. Така сутність людини…

 

У випадку коли Ви працюєте самі на себе, Ви перш за все повинні бути впевнені у власній професійності. Якщо Ви приходите на урок не підготовлені, або не памятаєте чим займались минулого разу, Ваші уроки проходять монотонно, тоді й вартість послуг буде нижче. Не думаю, що хтось зізнається в такому, навіть сам собі. Ми ж себе оцінюємо достатньо високо. Бо ми всі себе любимо, вихваляємо, професія в нас така. 

Але завжди будуть незадоволені замовники, покупці, завжди багатьом буде дорого, а інші навпаки будуть думати: "якось мало грошей хоче вчитель, мабуть не професіонал". Тож найголовніше - це Ва внутрішній голос. Дослухайтесь себе, так, цікавтесь справами на ринку репетиторських послуг, і просто будьте готові надати обґрунтовану відповідь батькам або учню щодо ціни Ваших послуг. Детальніше про те як це робити, ми навчаємо в форматі он-лайн тренінгу, читайте за посиланням >>> 

Успіху Вам та гарного завершення відпусток!

Please reload

Мы в соцсетях