Звісно, що багато хто задається питанням, яку ціну поставити для своїх учнів. Як знайти ту золоту середину, щоб було бажання готуватись до уроку, щоб була можливість розвиватись самому, а тут всі навколо кажуть, що "грошей немає", "дорого" і таке інше. Не слухайте ніко...

Please reload

Останні пости
Please reload